Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Nově pro Vás otevíráme servisní středisko v Kralovicích. Kontakt zde

Nejlepší distributoři sekaček SPIDER za rok 2022

25.4.2023

Nejlepší distributoři sekaček SPIDER oslavili své úspěchy v zámku Kvasetice

Nejlepší distributoři sekaček SPIDER za rok 2022

EZOX Corporation (Japonsko), Hans Rumsauer GmbH (Německo) a T H White Machinery Imports Limited (Velká Británie) se stali nejlepšími distributory sekaček SPIDER za rok 2022. Předání cen se konalo v zámku Kvasetice, který prošel nedávnou důkladnou rekonstrukcí.

EZOX Corporation z Japonska získala první místo za její úsilí, obchodní strategii a vynikající zákaznický servis. Jako odměnu obdrželi sekačku SPIDER ILD02 EFI ve svých národních barvách, symbolizující jejich vítězství.

Druhé místo patří německé společnosti Hans Rumsauer GmbH. Jejich dlouholetá zkušenost a důraz na kvalitu a spolehlivost přinesly skvělé výsledky a uznání od zákazníků.

Třetí místo obsadila britská společnost T H White Machinery Imports Limited. Jejich silné obchodní vazby a kvalitní péče o zákazníky jim pomohly dosáhnout úspěchu a stát se významným hráčem na trhu dálkově řízené komunální techniky ve Velké Británii.

Předání ocenění proběhlo v prostorách zámku Kvasetice, který nedávno prošel důkladnou rekonstrukcí. Tento prostor vytvořil vhodné kulisy pro oslavu úspěchů těchto výjimečných distribučních společností.

Tímto oceněním se potvrdil význam a kvalita sekaček SPIDER na trhu. EZOX Corporation, Hans Rumsauer GmbH a T H White Machinery Imports Limited se staly vzorem pro ostatní distributory a jejich úspěch je odměnou za jejich tvrdou práci a vynikající služby.

Nejlepší distributor roku 2022: EZOX Corporation
Nejlepší distributoři roku 2022
Nově zrekonstruovaný zámek Kvasetice

Vyběr země dodání a měny