Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Firemní vyjádření - COVID 19

18.3.2020

Firemní vyjádření - COVID 19

Vážení zákazníci,

vzhledem k nastalé situaci v souvislosti s šířící se nákazou COVID 19 bychom vás rádi informovali o případných změnách ve fungování naší společnosti: DVOŘÁK – svahové sekačky.

Firma funguje, výroba není přerušena, pouze jsme přizpůsobili naše chování k nastalé situaci tak, abychom chránili jak vás, tak nás a přispěli tak k rychlejšímu otočení stávajícího stavu k lepšímu.

Celá firma DVOŘÁK – svahové sekačky dodržuje doporučená nařízení WHO a své pracovní prostředí dezinfikujeme, a v případně možnosti, pracujeme z prostředí domova a v kontaktu se zákazníky a dodavateli jsme bezkontaktně.

Pro neohlášené návštěvy je firma uzavřena, nicméně v případě, že nás potřebujete navštívit, zejména z důvodu servisu stroje, nejdříve prosím zavolejte na tel. číslo: 724342621 a telefonicky si domluvíte další postup. Vše následně proběhen bezkontaktně. Vzhledem k tomu, že je nyní období, kdy probíhá údržba strojů, děláme vše pro to, abyste i vy měli své sekačky řádně připravené.

Prodej strojů – naši prodejci fungují bez omezení. Předání strojů probíhá následovně: Stroj je dopraven k zákazníkovi, včetně veškeré dokumentace a prodejce předá stroj zákazníkovi bez kontaktu. Zaškolení obsluhy stroje provedeme také bez přímého kontaktu s obsluhou.

Prodej náhradních dílů – v současné době žádáme všechny, aby využívali našeho e-shopu, kde je možné vše objednat online, případně si díl objednat telefonicky a na základě dohody si díly bezkontaktně vyzvednout. Faktura a další potřebné papírové doklady budou následně zaslány elektronickou cestou.

Firma DVOŘÁK – svahové sekačky věří, že tím, že se budeme všichni chovat zodpovědně a dle daných doporučení, podaří se nám všem co nejdříve vrátit do normálního režimu a zase si rádi podávat ruče a komunikovat na vzdálenost menší než 2m.

Všem přejeme hodně zdraví!

Tým SPIDER

Vydáno: 18. 3. 2020

 

 

 

Vyběr země dodání a měny