Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Limitovaná nabídka skladových modelů SPIDER - sleva 10 %

SPIDER ZÁVODÍ NA SVAZÍCH DAYTONY

19.8.2018

Závodní okruh Daytona, místo kde se konají prestižní závody NASCAR, si pořídil další sekačku SPIDER! Během závodu Coca-Cola Zero Sugar 400 jsme navíc získali 14 minut expozice na digitálních obrazovkách kolem stadionu.

SPIDER ZÁVODÍ NA SVAZÍCH DAYTONY

Daytona, mezinárodní závodní okruh, kde se každoročně konají nejprestižnější závody NASCAR, používá dálkově řízenou sekačku Spider ILD02 již řadu let.

"Spider ILD02 má integrovaný naviják, který umožňuje provoz na svazích až do 60 stupňů. Jeden z našich zaměstnanců, Emory Renfroe, vyrobil speciální vodící lano pro traktor, který působí jako mobilní ukotvení, což umožňuje operátorovi sledovat stroj i přes svah a ovládat pomocí dálkového ovládání. Se čtyřmi mulčovacími noži sekačka usnadňuje práci na prudkých svazích a tráva je mnohem zdravější než dříve. Trvá to čtyři dny, než se poseká celá plocha. " uvedl Jason Griffith, vedoucí týmu Facility Grounds. 


Stephen Tews, prodejní manažer ve společnosti Slope Care v Orlandu byl zodpovědný za jednání, která vedla k nedávnému dodání nového SPIDERa ILD02. Stephen dodal: "Vnímáme, co znamená značka Daytona nejen pro NASCAR, ale i pro světové motoristické závody obecně. Cítili jsme, že by to byl skvělý marketingový nástroj, kdybychom mohli být propojeni. Začali jsme jednat s manažerským týmem Daytona, což vedlo k tomu, že jsme na červencovém víkendovém závodu Coca Cola Zero Sugar 400 získali 14 minut expozice na digitálních obrazovkách kolem stadionu. Zároveň jsme prezentovali video Mow-na Lisa, které ukazuje, jak sekačka Spider vyseká ohromný portrét slavného malíře Leonarda da Vinci na svahu v České republice. Celý víkend byl velkým úspěchem. 

Vyběr země dodání a měny