Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Kontakt

Máte-li dotaz, připomínku nebo se zajímáte o dálkově řízené sekačky SPIDER, neváhejte kontaktovat kterékoliv naše oddělení.

DVOŘÁK - svahové sekačky s.r.o.

Pohled 277
582 21 Pohled
Česká republika

Tel.: +420 564 036 099
info@spider-cz.com
www.spider-cz.com

IČ: 26013797
DIČ: CZ26013797

Společnost DVOŘÁK – svahové sekačky s.r.o. je zapsaná v OR vedeném Krajským soudem v Hradci Králové, oddíl C, vložka 20148

Majitel a jednatel firmy
Lubomír Dvořák, MBA.
ldvorak@spider-cz.com

Majitel a hlavní konstruktér
Pavel Vondráček, DiS.
+420 564 036 099
pvondracek@spider-cz.com

 


Prodej

Vedoucí obchodu
Jaroslav Zadina
+420 606 736 625
jzadina@spider-cz.com

Obchodní zástupce Česká republika
Ing. Zdeněk Zeman
+420 724 748 470
zzeman@spider-cz.com

Obchodní zástupce Česká republika
Jakub Trachtulec, DiS.
+420 773 784 204
jtrachtulec@spider-cz.com

Vedoucí zahraničního obchodu
Lubor Hladík
+420 732 429 802
lhladik@spider-cz.com

Specialista poprodejní péče pro zahraničí
Duke Cermak
+420 778474482
dcermak@spider-cz.com

Obchodní zástupce Slovensko a Maďarsko
Ing. Ladislav Javorský
+421 903 693 846
ljavorsky@spider-cz.com

Vedoucí marketingu
Bc. Pavlína Nováková
+420 724 444 624
pnovakova@spider-cz.com


Péče o zákazníky

Specialista poprodejní péče
Martin Ježek
+420 724 342 621
mjezek@spider-cz.com

Vedoucí servisu
Ladislav Prajsler
+420 778 730 579
lprajsler@spider-cz.com


Náhradní díly

Objednávky náhradních dílů
Michaela Hornová
+420 724 207 218
parts@spider-cz.com


Ostatní kontakty

Sekretariát - Asistentka
Ing. Jana Křenková
+420 564 036 099
jakrenkova@spider-cz.com

Personalistika
Bc. Ivana Jindrová
+420 564 036 092
jjindrova@spider-cz.com

Ekonomika
Ing. Jitka Křenková
+420 775 440 827
jkrenkova@spider-cz.com

Vedoucí nákupu
Ing. Jitka Kulhánková
+420 773 752 921
jkulhankova@spider-cz.com

Vedoucí výroby
Martin Fikar
+420 724 532 418
mfikar@spider-cz.com

Účetní
Petra Součková
+420 778 724 577
psouckova@spider-cz.com

Vyzkoušejte si Spider na vlastní kůži

Předvedeme Vám svahovou sekačku Spider úplně zdarma!

Pojďme se domluvit
Vyzkoušejte si Spider

Vyběr země dodání a měny

Předvedení sekačky

Načíst