Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Univerzální použitísekaček Spider

Sečení v extrémních svazích

Na svazích, kde člověk stěží chodí, se SPIDER cítí jako doma a pokud svah přesáhne 40°, tak s využitím integrovaného stabilizačního navijáku může bez problému pokračovat až do neuvěřitelných 60°.

Silnice a dálnice

Jedním z mnoha míst, kde je možné SPIDER spatřit je podél silnic a dálnic, tedy prostory, které jsou pro práci docela nebezpečné, a proto zde práci rádi přenecháme stroji, který ovládáme z bezpečné vzdálenosti pomocí dálkového ovládání.

Vysoký porost

Ani hrubý náletový porost nebo dlouhá či dlouhodobě nesečená tráva není pro SPIDER problém.

Železniční koridory

Často velmi svažité prostory s nízkým manévrovacím prostorem podél železnic jsou místem, kde SPIDER rychle a spolehlivě pomůže s údržbou zelených ploch.

Parky a zahrady

Při údržbě parků a zahrad je důležitá rychlost, jednoduchost ovládání, kvalita zástřihu, nízká hlučnost, efektivita. To vše SPIDER bez pochyby poskytne.

Solární elektrárny

SPIDER 2SGS – snížený tak, aby byl schopný podjet pod většinou solárních panelů nahradí mnoho pracovníků s křovinořezy při úpravě travnatého porostu pod a okolo solarních panelů.

Vojenské prostory

Údržba lokalit se zvýšeným rizikem jako např. vojenské prostory je pro sekačky SPIDER hračkou.

Sportoviště

Díky své nízké hmotnosti, kolovému podvozku, svahové dostupnosti a manévrovatelnosti jsou sekačky SPIDER využívány také pro údržbu sjezdovek a jiných sportovišť.

Vodojemy, přehrady a hráze

Nízká hmotnost sekačky a zajištění navijákem umožňuje také sekání na hrázích či měkkčích březích či prudkých svazích přehrad.

Golfová hřiště

Při úpravě travnatých ploch v areálech golfových hřišť SPIDER využívá možnosti zvolení výšky sečení a je zde oceňována kvalita střihu při vysoké frekvenci sečení.

Objevte sekačky spider

Ať už obhospodařujete rodinný sad nebo zajišťujete profesionální údržbu rozsáhlých ploch, jistě si vyberte model přesně pro vás.

Porovnání modelů
Modely

Vyběr země dodání a měny