Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Nově pro Vás otevíráme servisní středisko v Kralovicích. Kontakt zde

Výhody sekaček Spider

Proč zvolit sekačku Spider

Produktivita

Vysoká pracovní produktivita sekaček Spider vynikne především ve složitém terénu, kde například Spider ILD02 svojí výkonností nahradí až 15 pracovníků s křovinořezy nebo jedno žací rameno nesené traktorem. Díky jedinečnému systému pojezdu je každý pohyb stroje produktivní a neztrácíte zbytečně čas otáčením stroje při nájezdu do dalšího řádku či při obsekávání překážek. To se projevuje na výsledné produktivitě, kterou vám jiné stroje nenabídnou.

Řízení dálkovým ovladačem

Možnost ovládat sekačku s pomocí dálkového ovladače je základní podmínkou pro bezpečné sečení prudkých svahů a nebezpečných míst. Cílem není ovládat na co největší vzdálenost, ale dát možnost zvolit si bezpečné místo.

Svahová dostupnost

Lehká konstrukce a unikátní systém pojezdu umožňují strojům SPIDER pohybovat se i na extrémně prudkých svazích s náklonem až 55°. (Modely ILD02 a 2SGS vybavené motorem Kawasaki FS730-V-EFI dokonce až 60°.)

Unikátní systém pojezdu

Patentovaný pojezdový systém "Tančící krok" zaručuje vynikající manévrovatelnost stroje v terénu při zachování pohonu všech kol, maximální šetrnost k travnímu krytu, vysokou svahovou dostupnost a komfort jízdy jak v terénu, tak při přejíždění mimo travnaté plochy.

Kvalita zástřihu

Žací ústrojí sekaček Spider trávu kvalitně mulčuje, a ta tak propadává zpět ke kořenům a hnojí trávník pro další růst. Vysoká kvalita zástřihu umožňuje použití sekaček Spider i na zahradách a parkových plochách. 

Bezpečnost

Na trhu byste těžko hledali bezpečnější stroj než je Spider. Díky dálkovému ovládání je obsluha mimo nebezpečný pracovní prostor, není vystavena vibracím ani nadměrnému hluku. Bezpečnost práce lze ještě zvýšit použitím hydraulického navijáku, který zajistí stabilitu stroje a ochranu před nežádoucím pohybem v extrémních svazích. Sekačky Spider zaručují bezpečný provoz i v nejtěžších podmínkách.

Univerzální použití

Sekačky Spider jsou výjimečné tím, že je lze při stejné konfiguraci použít jak na intenzivní sečení krátké trávy a parkových ploch, tak na kosení hrubého náletového porostu. Jsou uzpůsobené k údržbě rovných ploch, ale i těch nejstrmějších svahů. S jedním strojem tak můžete sekat veškeré plochy a nepotřebujete specializovanou mechanizaci.

Český výrobek

Sekačky Spider byly vyvinuty a patentovány a jsou nadále vyráběny firmou DVOŘÁK  svahové sekačky s.r.o., která sídlí v Havlíčkově Brodě. Zákazník tak získává nejlepší možnou technickou podporu včetně dodávek náhradních dílů za bezkonkurenční ceny.

Snadná přeprava

Pro přepravu sekačky SPIDER můžete použít speciální vozík za osobní automobil.

Ekologická šetrnost

Díky kolovému podvozku jsou sekačky Spider velmi šetrné ktravnímu krytu a nezpůsobují jeho erozi. Nízká spotřeba motoru zaručuje minimální emise. Stroje Spider lze navíc vybavit ekologicky odbouratelnými náplněmi, které jsou vhodné pro údržbu ekologicky citlivých oblastí, břehů vodních nádrží a řek.

Objevte sekačky spider

Ať už obhospodařujete rodinný sad nebo zajišťujete profesionální údržbu rozsáhlých ploch, jistě si vyberte model přesně pro vás.

Porovnání modelů
Modely

Vyběr země dodání a měny